Bizi Arayın +90 (232) 441 90 75

Proje Bayiliği

Arçelik Proje Bayiliği;

Son dönemde ülkemizdeki inşaat sektörü hızla ilerlerken inşaat firmaları da kaliteyi arttırma çabasına girmiştir. Özellikle ankastre cihazlar mutfağın kurulum aşamasında belirlenip standart olarak verilmektedir. Hatta çoğu projede ankastre cihazlara ilave olarak klima, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır ve kurutma makineleri de verilmektedir. Ancak ilk zamanlarda ki yapılan projelerde görülmüştür ki sadece mutfağı tamamlamak için verilen ekonomik ankastre setler kullanıcılar tarafından kabul görmedi. Bu yüzden birçok kullanıcı hiç kullanmadan ya da kısa bir zaman kullanıp bu ürünleri değiştirme çabasına girdi.

Bu da hem ikinci bir masraf hem de ülke ekonomisi için olumsuz bir tüketim doğurmuştur. Artık son kullanıcı olan bina sahipleri belirli bir para verdikleri evlerde üst kalite beyaz eşya talep etmişlerdir. Biraz da bu sebepten kullanılacak olan beyaz eşyalarda no-name ürünler değil, gerçekten marka bilinirliği olan ve yaygın servis ağı bulunan ürünler tercih edilmektedir. Beyaz eşya sektöründe kendini kanıtlamış olan ARÇELİK yaygın bayi ve servis ağıyla iyi bir marka profili oluşturmuştur.

Burak Ticaret Proje Bayisi olarak Türkiye'de yerli üretimin öncüsü olan ARÇELİK' in kanıtlamış olduğu kalitenin yanıda  rekabetçi fiyatlandırmalar ile İzmir'de beşin üzerinde  büyük projeye büyük katkı sağlamıştır . Biz tüm Türkiye de olan projelere fiyat verebilmekteyiz. Fiyat verirken aynı zamanda doğru ürün seçiminde de tüm tecrübelerimizle yardımcı olmaktayız.

Gaziemir, İZMİR

Beyazevler Mahallesi
568 Sokak No:30

  • +90 (232) 441 90 75
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  •  Gaziemir/ İzmir, Türkiye

Hakkımızda

agac

1995 Yılında kurulmuş olan BURAK ÖZKAN KOŞAR Day. Tük. Mall. Elekt. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.  ürün pazarlamak ve mevcut teknolojik gelişimlerle daha etkin ve verimli yapılara dönüştürecek hizmetleri gerçekleştirmek amacıyla faaliyet göstermektedir.

Ürün Bilgi

6,700+

2017 Satılan Ürün Adedi


1,300+

Memnun Müşteri Sayısı